INTERNATIONAL

KEM VO COMBAT

SYSTEM

Techniki zapaśnicze

System Kem Vo Combat powstał na bazie utylitarnych technik Viet Vo Dao oraz Kempo Tai Jutsu. Jest kompletną metodą szkoleniową dla służb mundurowych. Głównym celem jest nauka skutecznej i prostej walki wręcz w oparciu o nowoczesną metodykę treningu, dostosowaną do współczesnych wymogów.
Jednym z aspektów szkolenia Kem Vo Combat jest walka wręcz. W szkoleniu kładziemy duży nacisk na perfekcyjne wykonanie kilku technik i umiejętność wykorzystania ich w różnych sytuacjach.
Obrona przed "pasem przednim" (ręce wolne)
Napastnik chwycił broniącego się w pół (pas przedni ręce wolne). Broniący się naciska kciukami na oczy oponenta i równocześnie obniża swój środek ciężkości. Przechwytuje głowę atakującego w celu zadania ciosu głową, wychyla go do przodu, wykonuje rzut biodrowy (goshi). Po sprowadzeniu do parteru wykonuje dźwignię na ramię napastnika. Kończy obronę atakiem pięścią na twarz napastnika.
Techniki zapaśnicze
Techniki zapaśnicze
Techniki zapaśnicze
Techniki zapaśnicze
Technikę prezentuje trener :
Ryszard Jóźwiak 8 IKVCDan
(Warszawa)
Techniki zapaśnicze
Techniki zapaśnicze
VS Ryszard Jóźwiak
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij